Добредојдовте во

Sener Professional Продавницата

Најпродавани производи

PLEX СЕТ

Sener Plex е процес во 3 чекори за поправка и превенција на косата од оштетувања.

1850 ден

GARLIC СЕТ

Шампонот од лук е шампон со природен екстракт од лук. Помага во превенција од опаѓање на косата и го стимулира растот на косата.

390 ден

БЛАНШ СЕТ

Висококвалитетен SENER Professional БЛАНШ за врвни резултати. Наменет е за професионална употреба.

2650 ден

Дали сте професионален фризер?

Придружете се на Sener Family и станете дел од заедницата која цени образование, прифаќа иновации и напредува во претворањето на фризурата во уметничка форма. 

ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е Plex ѕтетман и како е корисен за мојата коса?

Plex третманот е револуционерен систем кој е дизајниран да ја зајакне и заштити вашата коса при хемиско третирање. Ги намалува оштетувањата, го појачува сјајот и прави вашата коса да изгледа поздраво и поживо.

Можам ли да купам Сенер Професионални производи онлајн?

Апсолутно! Можете лесно да ги купите нашите производи преку нашата онлајн продавница, обезбедувајќи лесен пристап до трансформативните придобивки на Sener Professional од удобноста на вашиот дом.

Дали Sener Professional производите се по стандардите за производство без суровост кон животни?

Да. Сите Sener Professional производи се без суровост стандарди. Ние сме посветени на етичките практики.

Дали нудите достава на производите?

Да, нудиме достава на производите.

Како можам да бидам во тек со новите лансирања на производи и промоции?

Останете поврзани со нас на платформите на социјалните медиуми и претплатете се на нашиот билтен за најновите новости за лансирањето на производи, промоциите и ексклузивните понуди.

Извори

Контакт
Работилници
Sener Family

Новини