Подигнете го својот со SENER PLEX SET

Симфонија од сјај за вашата коса – SENER PLEX SET, каде сјајот се среќава со трансформацијата!

SENER PROFESSIONAL FAMILY: изработена перфекција и заедначка стратст

Од страст до прецизност, придружете се на семејството

PLEX СЕТ

Sener Plex е процес во 3 чекори за поправка и превенција на косата од оштетувања.

1850 мкд

GARLIC СЕТ

Шампомот од лук е шампон со природен екстракт од лук. Помага во превенција од опаѓање на косата и го стимулира растотна косата.

390 мкд

БЛАНШ СЕТ

Висококвалитетен SENER Professional БЛАНШ за врвни резултати. Наменет е за професионална употреба.

 2650 мкд

SENER PLEX е направен да делува на сите типови на коса

Од кадрава до права коса, SENER PLEX е корисен за сите типови на коса

Пред После
Пред После
Пред После

што кажуваат нашите клиенти за нас

Sener Plex ми ја спаси косата при фарбањето – веќе не се плашев од последиците. Тоа не е само заштита, тоа големо чудо. Капа доле, Sener Professional за овој скапоцен продукт!

Сара J.

Еден третман со Sener Plex и мојата коса стана сјајна. Сјај, мекост, шивот – тоа е како магичен напиток. Секоја чест на   Sener Professional за ова чудо кое трансформира!

Емилија M.

Sener Plex, внесе елеганција во мојата рутина за одржување на косата. Еден третман и мојата коса зрачи со убавина. Ти благодарам Sener Professional за сосдавањето на овој продукт кој сега е неопходен во мојот арсенал за убавина!

Оливера Б.

Sener Professional Визија

Во Sener Professional замислуваме свет во кој секоја жена ја доживува трансформативната моќ преку исклучителна грижа за косата. Нашата визија е да бидеме лидери во индустријата за убавина, поставувајќи неограничени стандарди за иновации, квалитет и услуга.

Пронајдете го својот производ

Во Sener Professional, разбираме дека вашата коса го заслужува најдоброто. Затоа сме горди да понудиме широк спектар на премиум козметика за коса дизајнирана за вашата коса и да ја однесе вашата рутина за грижа за косата на нови височини. Без разлика дали барате шампони за нега, регенератори за подмладување, стилски производи или третмани за коса, имаме нешто што ќе одговара на секој вид коса и грижа.

Пребарајте ја нашата онлајн продавница денес и откријте свет на опции за грижа за косата. Без разлика дали сакате да ја поправите оштетената коса, да ги подобрите природните локни, да додадете волумен и сјај или едноставно да го одржувате здравиот скалп, Sener Professional има совршени производи кои ќе ви помогнат да ги постигнете вашите цели за коса.

Дали сте професионален фризер?

Придружете се на Sener Family и станете дел од заедницата која цени образование, прифаќа иновации и напредува во претворањето на фризурата во уметничка форма. 

Контакт

Може да пронајдете детали за нашите производи.

Само контактирајте нѐ.